WARSZTATY GIMNASTYKI SŁOWIAŃSKIEJ DLA KOBIET W NURCIE TRADYCJI BIAŁORUSKIEJ Z ELEMENTAMI BODYCOACHUNGU 5

Warsztaty Słowiańskiej Gimnastyki – Baba Joga Białystok.

Termin: 29 lutego (sobota) 2020r. godz. 10- 18.00

Gimnastyka Słowiańska (joga słowaińska, Gimnastyka słowaińskich czarownic) prowadzi nas do pełni kobiecości tu na ziemi. Podczas zajęć skupiamy się na ciele, jego niewymuszonych ruchach, swobodnym oddechu…obserwujemy z akceptacją i podziwiamy jego mądrość i doskonałość funkcjonowania. Uświadamiamy sobie, że doświadczając harmonii z ciałem, osiągamy poczucie bezpieczeństwa i harmonii ze światem.

Nauczysz się poprawnego wykonywania ćwiczeń, poczujesz energię płynącą w ciele, nawiążesz kontakt z ziemią, złapiesz flow z ciałem, nauczysz się odbierać sygnały od niego płynące, znajdziesz w nim miękkość i wygodę. Ćwiczenia poruszają miejsca, o których zazwyczaj zapominamy w codziennym życiu, integrują ciało.

Poprzez skupienie się na poprawnym wykonywaniu ćwiczeń, doświadczasz świadomej obecności w tu i teraz, w ciele, w oddechu, w każdej zmieniającej się chwili.

Odkrywasz, ze najważniejszym zadaniem kobiety jest przyjmowanie, tak jak przyjmuje w siebie nasiona ziemia, aby wydać plony. Zaczynasz słuchać swojej natury, która współgra z naturą przyrody. Współczesna kobieta żyje w ciągłym pędzie, ciągnie wóz na którym jest dom, praca, dzieci i mąż, przyjaciele, rodzice… zużywa się systematycznie i zapomina, że z pustego nie naleje.

Gimnastyka pomaga kobietom odbudować ich zasoby, wprowadzić ład i harmonię do życia, przejść na paliwo, które napędza i odżywia kobiety – żeńska energia.

Żeńskość to rozluźnienie, akceptacja, bycie tu i teraz, piękno, ład i harmonia. To działanie bez działania, to bizneswoman, która ze spokojem wewnętrznym prowadzi biznes, ma czas na odpoczynek, kochającą rodzinę, jest spełniona w partnerstwie, zdrowa i spokojna. W takiej przestrzeni miękkości wszelkie zasiane ziarna, plany, zamiary, chęć posiadania dziecka mają szansę na wykiełkowanie. a pielęgnowane przyniosą oczekiwane plony. W miękkości lepiej cyrkuluje woda. Kobieta to energia ziemi i wody. Twarda, sucha ziemia nie wyda soczystego plonu.

Zapraszam cię do poznania 27 ćwiczeń dostosowanych do budowy, fizjologii i psychologii kobiecego ciała. Podczas ćwiczeń poruszone zostają wszystkie partie mięśni, również tych głębokich, które „wzmacniają nas od środka, trzymają w pionie”, co buduje pewność siebie, ugruntowuje poprzez współpracę ciała z grawitacją ziemi.
Każde ćwiczenie pokazuje napięcia, które mamy w ciele, uczy kierować do tych miejsc uwagę, oddech i świadome rozluźnienie.
I tak oto na nowo przypominamy i budujemy prawidłową postawę ciała, uczymy się zwracać uwagę na to jak ona wygląda podczas codziennego funkcjonowania.

Podczas warsztatów otrzymasz zestaw swoich osobistych ćwiczeń, wyznaczony na podstawie daty, godziny i miejsca urodzenia. Zestaw ten składa się z 7 pozycji, których codzienna praktyka zajmuje ok. 15 min.
Praktykowanie INDYWIDUALNEGO ZESTAWU może stać się codziennym sposobem na zadbanie o swoje ciało i wnętrze, zasilaniem swoich intencji i świadomych wyborów.

Po szkoleniu będziesz mogła z lekkością dołączyć do regularnej grupy ćwiczeniowej lu praktykować samodzielnie w domu.

Gimnastyka Słowiańska jest doskonałym wsparciem dla innych metod pracy z ciałem. Doskonale sprawdza się u kobiet ćwiczących na siłowni lub wyczynowe sporty. To alternatywa dla strechingu, jogi. Jest wskazana dla kobiet, które prowadzą siedzący styl życia, dla kobiet mających zaburzenia hormonalne, w okresie pokwitania i przekwitania, dla tych co chcą schudnąć lub przytyć, zajść w ciążę lub wrócić do kondycji po ciąży podnieść libido 🙂

PROWADZĄCA
Elżbieta Czaczkowska Flow – certyfikowana trenerka Gimnastyki Słowiańskiej dla Kobiet w tradycji białoruskiej https://www.facebook.com/babajogaslowianska/
body coach, praktyk Access BARS, masażystka,
prowadzi przestrzeń rozwojową w Białymstoku FLOW SZTUKA ŻYCIA https://www.facebook.com/flowsztukazycia/

ZGŁOSZENIA:
Elżbieta – t. 506 236 545
flowsztukazycia@gmail.com
(podaj datę, godz. i miejsce urodzenia -potrzebne do ustalenia ćwiczeń indywidualnych).

KOSZT UDZIAŁU:
250 zł.

Obowiązuje bezzwrotny zadatek 100 zł płatny na konto:
Elżbieta Czaczkowska – Białystok
73 1240 2890 1111 0010 0981 2302
(w tyt. podaj imię i nazwisko + warsztaty GS w Białymstoku).
Zadatek stanowi rezerwację miejsca.

Liczba miejsc ograniczona do 8 osób.

Zabierz ze sobą wygodny strój i ulubiona chustę.
Ćwiczymy boso lub w skarpetkach.
Zaleca się ćwiczyć bez biustonoszy.

MIEJSCE SPOTKANIA:
FLOW Sztuka Życia Białystok, ul. Waryńskiego 6/24

Więcej informacji na temat gimnastyki Słowiańskiej znajdziesz w sieci https://www.gimnastykaslowianska.pl/

84619754_204527534281065_3977444001644019712_o
 

Słowiańskie Wieczorki

najbliższy termin:  27 lutego (czwartek) godz. 18 – 20.00

🤗Witamy wszystkich miłośników aktywnego odpoczynku🤗
❗️Mamy wspaniałą wiadomość❗️
Uniwersyteckie Centrum Kultury mocno nas wspiera i udostępnia salę pod warunkiem charytatywnego prowadzenia Wieczorków, co akurat bardzo nam odpowiada. Także teraz
🍀Zapraszamy🍀
co drugi czwartek
~ bawić się,
~ śpiewać,
~ tańczyć,
~ poznawać nowych ludzi,
~ doświadczać i otwierać coś nowego dla siebie.
Na każdym wieczorku jest dużo zabaw i gier ludowych, tańców w kręgu i parami, korowodów z Polski i ziemi rejonów słowiańskich.

Na wieczorki zapraszamy 👏Każdego👏. Tu nie potrzebujemy umiejętności tańczenia. Gry i zabawy, proste kroki tańców wytwarzają dużo pozytywnej energii. Za każdym razem jest dużo śmiechu, radości i poczucie siebie jako części czegoś Wielkiego. Naprawdę, tu się wytwarza piękna rodzinna atmosfera.

Zapraszamy kobiety💃 w sukienkach lub spódnicach, mężczyzn🕺 w strojach lekkiej elegancji. Polecamy brać ze sobą wygodne obuwie🥿 i coś do picia💦

✅ kiedy – co drugi czwartek w godzinach 18:00-20:00
✅ gdzie – Uniwersyteckie Centrum Kultury
✅ koszt – wstęp wolny

☀️prosimy o udostępnienie i rozpowszechnianie informacji
☀️zapraszajcie na wieczorki swoich znajomych i przyjaciół i niech nasz taneczny krąg zatacza coraz większe koło.
💞Razem tworzymy wesoły, tańczący i piękniejszy świat💞
86724835_10221519785853934_1687932515379052544_n

Falliczny performance // żywa muzyka // rzeźba // dyskusja

termin: 22 lutego (sobota) godz. 17 – 19.00

~~ falliczny performance z muzyką na żywo ~~
to druga odsłona ponad 20 bohaterów – drewnianych rzeźb. Tym razem będzie to performance z Waszym udziałem i muzyką na żywo w tle.
Falliczne historie to ponad 20 rzeźb i instalacji dwóch anonimowych artystów.
Tło muzyczne należy do Macieja O – malarza barw elektryczno – akustycznych.
Po performancie zapraszamy do dyskusji, a w niej pojawią się wątki społeczne, partnerskie, ludowe, kulturowe, zabawne, magiczne, mityczne, podróżnicze oraz subtelne i oczywiście erotyczne.
Kuratorem wystawy jest Magdalena S.
Spotkanie odbędzie się w przestrzeni Flow, a jej gospodynią jest Ela Cz.
Udział w performancie wyłącznie z WEJŚCIÓWKĄ, którą można otrzymać drogą sms 507 53 58 57 lub mail gephartt555@wp.pl
Ilość miejsc ograniczona.
Zapraszamy!!!
Magdalena, Ela i Maciej

86313467_2586210264931293_4353025448431583232_o

 

UWAGA!
Tym razem podczas BARSowej praktyki będziemy oglądać inspirujący film.

Jeśli znasz już BARSy a nie masz gdzie i z kim praktykować?
Jeśli znasz już BARSy i praktykujesz,ale chcesz spotkać się z innymi praktykami i podzielić się swoim doświadczeniem jak zabieg wpływa na Twoje życie?
Jeśli nie masz bladego pojęcia czym jest zabieg BARS?
Jeśli coś tam słyszałaś/eś o BARSach i chcesz wiedzieć więcej?
Jeśli poprostu chcesz spędzić wieczór inaczej niż zwykle?

Jeśli chociaż raz odpowiedziałaś/eś TAK na powyższe pytania to spotkanie jest z pewnością dla Ciebie!

Zapraszamy praktyków oraz wszystkich, którzy chcieliby zapoznać się bliżej z zabiegiem – podczas spotkania będzie możliwość doświadczenia 30min. sesji Access Bars®

uczestnictwo: 20 zł praktycy, 50zł osoby, które chciałyby doświadczyć sesji po raz pierwszy**

PROSZĘ O POTWIERDZENIE UCZESTNICTWA W SPOTKANIU (SMS/MAIL/MESSENGER)

Z wdzięcznością zapraszam,

Barbara Jońca
Certyfikowany Facilitator Access Bars®
Praktyk Facelift ® oraz Procesów na ciało Access Consciousnesses®

tel. 500 171 273, basia.jonca@gmail.com**UWAGA**
30min. sesja Access Bars® w promocyjnej cenie jest sesją pokazową i mogą z niej skorzystać tylko osoby, który nigdy wcześniej nie doświadczyły u mnie tego zabiegu.

Wszystko w życiu przychodzi z łatwością, radością i obfitością ♥

86186027_893978094390389_3897797535401508864_n

Nauka Masażu Shiatsu – Białystok – Stefan Poprawa

termin: 29 marca godz. 11.30 – 16.30

Masaż Shiastu japońska sztuka profilaktyki i leczenia masażem. Łagodny dotyk dłonią lub kciukiem wzdłuż linii przebiegu meridianów powoduje odprężenie, równowagę, poprawę nastroju, ma działanie profilaktyczne i lecznicze.
Shiatsu to dawna Japońska sztuka uzdrawiania oparta na medycynie chińskiej, zwana ” akupunkturą bez igieł”. Shiatsu wykonuje się naciskając kciukiem, palcami i dłonią na punkty na całym ciele w celu wzmocnienia organizmu oraz odzyskania zdolności naturalnego samo leczenia i zapobiegania progresji choroby. Punkty te nazywane w Japonii Tsubo i rozmieszczone są wzdłuż meridianów czyli kanałów energetycznych. Punkty Shiatsu, są skuteczne w leczeniu wszystkich układów w organizmie od mięśni, układu nerwowego, układu krążenia poprzez układ kostny, wydzielania wewnętrznego, odpornościowi i układ pokarmowy. Shiatsu jest techniką holistyczną i wpływa na poziom fizyczny emocjonalny, psychiczny i duchowy. Jest więc sposobem na osobisty rozwój zarówno na poziomie fizyczny jak i duchowym. Celem Shiatsu jest przywrócenie równowagi energetycznej w organizmie, a masaż jest bardzo relaksujący i re witalizujący. Regularne masaże Shiatsu zapobiegają gromadzeniu się stresu i napięć w ciele, zmniejszając tym samym możliwość wystąpienia choroby.
Masaż shiatsu jest bezpieczną i skuteczną metodą redukcji stresu, poprawy samopoczucia i zdrowia, przywracania harmonii ciała, poprawy relacji z innymi. Shiatsu jest możliwe do stosowania przez wszystkich, bez względu na wiek, płeć, zawód i predyspozycje. Każdy może nauczyć się tej metody. Doskonale sprawdza się jako metoda pomocnicza w terapii dzieci z nadpobudliwością, zahamowaniem czy dysleksją. dzięki shiatsu lepiej poznajemy swoje ciało i poprawiamy kondycję. podczas szkolenia każdy z uczestników jest w roli osoby masującej i masowanej. Dzięki temu już sam udział w kursie przynosi korzystne rezultaty w zakresie własnego samopoczucia. Masaż wykonywany jest w ubraniu. praktykowanie shiatsu pomaga nie tylko odbiorcy, ale również osobie wykonującej masaż. Shiatsu oparte na empatii staje się czymś więcej, niż tylko techniką.

UWAGA
każdy z uczestników otrzyma skrypt ułatwiający samodzielne wykonywanie masażu

Prowadzenie: Stefan Poprawa
http://stefanvita.org/
absolwent Międzynarodowego Instytutu Makrobiotyki I Shiatsu w Kiental- Szwajcaria
więcej o projekcie shiatsu famili ;
http://stefanvita.org/2018/12/02/shiatsu-family/

Odpłatność: dowolna i dobrowolna ( donacja ) sugerowana 100 zł
zapisy : Elżbieta Czaczkowska tel. 506 236 545


należy zabrać ze sobą luźny strój typu dres

83034188_3012906245442864_5883866227834617856_n

 

Dr Diana Czerkaszyna w Polsce – wykład otwarty

termin: 5 marca (czwartek) godz. 18.30 – 20.00

W Polsce bywa raz do roku. Odwiedzała Podlasie już trzy razy. Przyjeżdża do nas z Kazachstanu.
Diana Czerkaszyna to przewodniczka wielu kobiet w drodze do swojej mocy, spełnionych relacji, sukcesów zawodowych i zdrowia.
Jest lekarzem, psychologiem klinicznym, psychoanalitykiem, .
psychoterapeutą z dwunastoletnim doświadczeniem, autorem metodyki „Odzyskiwania kobiecej energii”, coach’em, art terapeutą, prowadzącą liczne szkolenia w wielu krajach, mistrzem „kobiecych technik”, mistrzem wombildingu i imbildingu.

Szczególnie ceni sobie przekaz bezpośredni, z ust do ust, nauczyciel-uczeń gdyż jest to jedyna skuteczna i rzetelna metoda przekazywania wiedzy. W związku z tym nie prowadzi kursów on-line czy przez skypea.

Jej warsztaty nigdy nie bywają takie same, poziom i merytorykę dostosowuje intuicyjnie do odbiorców.

Czwartkowy wykład będzie wstępem do trzydniowych warsztatów pt.
SZTUKA BYCIA KOBIETĄ warsztat podstawowy, na których głównie uczymy się pracować z trzema warstwami pochwy przy pomocy nowatorskiego urządzenia do trenowania tychże mięśni tzw. Trenażor Muraniewskiego. Przy tym mnóstwo soczystej teorii i praktyki dotyczącej taoistycznej pracy z energia kobiecą, jej podnoszenia, gromadzenia i użytkowania, różnic między kobieta i mężczyzna i wiele innych bardzo przydatnych wiadomości. Więcej info znajdziesz w opisie wydarzenia.
https://www.facebook.com/events/520982338775137/

KAMASUTRA KAŻDEGO DNIA na którym poznamy sposoby dogadzania sobie w relacji z mężczyzną, rozpoznamy w sobie Boską Kochankę https://www.facebook.com/events/2751215974998751/

18 marca planujemy 4- godzinne spotkanie pt. JAK GO DO SIEBIE NIE ZRAZIĆ czyli jak utrzymać związek. Rozpoznamy mechanizmy autodestrukcyjne i nauczymy sposobów dbania o relację w oparciu o dbanie przede wszystkim o siebie, „… bo z pustego dzbana i Salomon nie naleje”. https://www.facebook.com/events/1868606729939303/

21 marca (cały dzień) NAUKA MASAŻU TAO dla par i singli.

Będzie można zapisać się na grę psychologiczną, w której moga wziąć udział zarówno mężczyźni jak i kobiety, która pomaga odkryć i poruszyć nasze zasoby w różnych dziedzinach życia: biznes, zdrowie, partnerstwo, rodzina i dzieci. Mozna to przyrównać do mini-ustawień systemowych. Gra porusza w przestrzeni energię i sprawy życiowe u każdego z graczy ruszają do przodu. Terminy do uzgodnienia telegonicznego, gra dla 2-4 osób.
Zapraszamy również kobiety do gry karciano-planszowej opartej na coachingu duchowym SEKRETY KOBIECEJ DUSZY któa bazuje na rozpoznaniu i wyrównaniu 7 przestrzeni czakr oraz rozpoznania i scharmonizowania siedmiu kobiecych stanów bycia. Terminy do uzgodnienia telegonicznego, gra dla 2-4 osób.

Mozliwe jest również umówienie się na konsultacje indywidualne.

Byłam na pierwszych jej warsztatach w Polsce i jestem pod nieustannym wrażeniem jej charyzmy, osobowości, obszerności wiedzy. Jako lekarz, psycholog i ezoteryk potrafi doskonale połączyć te obszary by dać od siebie jak najwięcej. Wiedzę przekazuje w sposób prosty, przystępny. Widać, że cieszy ją każda uszczęśliwione kobiety, które traktuje jak siostry.

W przypadku pytań i organizacji warsztatów w Polsce proszę dzwonić do wyłącznego organizatora
Elżbieta Czaczkowska Flow tel. 506 236 545


Wraz z Dianą zapraszamy!

5 marca godz. 18.30
FLOW SZTUKA ŻYCIA Bialystok, ul. Warynskiego 6/24

wstęp wolny

zapisy i dodatkowe informacje
Elżbieta Czaczkwska
tel. 506 236 545

83634232_879326255855573_3870581564597338112_o

SZTUKA BYCIA KOBIETĄ – warsztat podstawowy

termin: 6 – 8 marca (piątek godz. 17.00 – niedziela godz. 18.00) 

Polskę odwiedza w marcu Diana Czerkaszyna z Kazachstanu, wspaniała przewodniczka po świecie starych praktyk dla kobiet służących przywróceniu kobiecie jej wewnętrznej mocy. Wieloletnia uczennica i współprowadząca warsztaty z Luchisem Pustotą zna działanie sił determinujących ludzkie zachowania. oraz tantryczne praktyki przywracania równowagi energetycznej w ciele, a co za tym idzie długowieczności w szczęściu i spełnieniu. Przekazuje wielopokoleniową wiedzę kobiet, które wiedziały jak postępować z mężczyzną, jak nim zarządzać i jak zarządzać sobą aby robić to w zgodzie z Prawami Natury dla dobra całego Stworzenia. Praktyki są proste i bardzo cenne, tym bardziej, że nie znajdziecie ich w książkach.. Serdecznie zapraszamy na piątkowe spotkanie otwarte oraz marcowe warsztaty

SZTUKA BYCIA KOBIETA – WARSZTATY DLA KOBIET
Rodzimy się dziewczynką, a do bycia kobietą dojrzewamy czasami przez całe życie. Jenak choćby miało to potrwać moment, to wierzcie mi, że warto. Kobieca natura to coś znacznie więcej niż żeńskie ciało. To potężna energia, która w oka mgnieniu potrafi zmieść życie z globu jak i je na nim stworzyć. To bogini o wielu obliczach, a wśród nich Muza, Kochanka, Królowa, Gospodyni.
Dla świata/mężczyzny jest ona źródłem żywej wody, do którego powraca znowu i znowu, aby wypełniać się siłami. Zmęczona, nieświadoma swojej potęgi kobieta nie może rodzić/tworzyć, nie otoczy opieką rodziny, nie potrafi pomóc mężczyźnie zregenerować się. Jest jak wyschnięta studnia niezdolna do zaspokojenia pragnienia cierpiącego, przy niej kwiaty więdną, dzieci płaczą, mężczyzna chodzi na boki albo w ogóle go przy niej nie ma. Najdroższą kosztownością na świecie jest energia, nie można jej kupić za żadne pieniądze. Dlatego mężczyzna jest gotów oddać świadomej swojej mocy kobiecie za ten ogień wszystko co najcenniejsze. Świat czeka na Twoje przebudzenie, kiedy zasiądziesz na swoim tronie, życie pokłoni się przed tobą, płatkami róż wyściele ścieżki, żadne zło przystępu do ciebie nie będzie miało, bo zaczniesz realizować potencjał swojej żeńskiej duszy, staniesz się 100% kobietą: uczuciową, zmysłową, piękną, otwartą seksualnie, obdarzoną siłą i władzą.

Może już czas dać przemówić swojej kobiecej naturze?

Wszystkie znamy historie kobiet, które znały różne techniki erotyczne, władały tajną wiedzą i poprzez swój wpływ rządziły mocarstwami. Wszystko to działa nadal i w dzisiejszych czasach! Myślisz że to legendy, baśnie… wcale nie!
Prawa współżycia pomiędzy mężczyznami i kobietami pozostały niezmienne pomimo upływu czasu. Mistrzostwo kobiety w sferze seksualności od zarania dziejów uważane były za świętą sztukę, a kobiety władające taką siłą potrafiły zawładnąć sercami i umysłami mężczyzn.
Jeśli wprowadzisz do swojego życia choćby jedną technikę, której nauczysz się na warsztatach to
całe twoje życie będzie wyglądało inaczej.

Seksualny warsztat: „Sztuka bycia kobietą” pomoże Ci odkryć w sobie nową część twojego JA.
Czego się dowiesz i czego się nauczysz na tym warsztacie:
 tajemnice kobiecości;
 sztuka posługiwania się mięśniami kegla;
 tantryczne kobiece techniki;
 sekrety osiągnięcia orgazmu i przedłużania jego czasu trwania;
 korzystanie mocnych stron kobiecej psychologii;
 rozwinięcie kobiecej energetyki „seksapilu” (seksowności).

Do kogo jest skierowany ten warsztat?
Warsztat „Sztuka bycia kobietą” będzie pomocny kobietom, które chcą się rozwijać, poznać i uświadomić
swoją kobiecą naturę i uwolnić swój wewnętrzny seksualny potencjał.
Co otrzymasz po zakończeniu warsztatu?
 urządzenie «Muraniwskiego» dla ćwiczeń mięsni kegla i umiejętności pracy z nim;
 sposoby odbudowywania relacji partnerskich i przywracania sił życiowych;
 odbudowanie (przywracanie) zdrowia kobiety:
o procesy hormonalne;
o problemy związane z poczęciem, menopauzą;
o uzdrowienie ginekologicznych problemów;
o problemy z nietrzymaniem moczu;
o odbudowa poporodowa.
 techniki wzmocnienia seksualnej przyjemności dla siebie i dla partnerów, umiejętność
robienia "pocałunku macicy",
 umiejętność kontroli swoich emocji i korekty psychologicznego stanu;
 umiejętność posługiwania się „kobiecą psychologią”;
 jak kochać mężczyzn;
Starosłowiańska kobieca gimnastyka „Słowiańskich czarownic” podniesienie energii

Autorem szkolenia jest: Diana Cherkashina (lekarz, psycholog kliniczny, psychoanalityk). Jest praktykującym psychoterapeutą z dwunastoletnim doświadczeniem, autorem metodyki „Odzyskiwania kobiecej energii”, coach’em, art terapeutą, prowadzącą liczne szkolenia, mistrzem „kobiecych technik”, mistrzem wombildingu i imbildingu.

Cena warsztatu:
$100+900 zł Cena zawiera koszt urządzenia Murniawskiego ($100) do ćwiczeń mięśni kegla, które zabierzesz ze sobą do domu.
Osoby posiadające urządzenie Murniawskiego – ww. kwoty pomniejszone o $100

Ilość miejsc ograniczona do 8 osób.

Udział w warsztacie gwarantuje wpłata bezzwrotnej opłaty rezerwacyjnej w wysokości 100 zł w terminie 3 dni od rezerwacji. Po tym terminie rezerwacja zostaje anulowana.
Numer konta:
Elżbieta Czaczkowska – Białystok
73 1240 2890 1111 0010 0981 2302

Jeżeli potrzebujesz faktury – daj nam znać wcześniej.

UWAGA
5 MARCA GODZ. 18.30 ODBĘDZIE SIĘ SPOTKANIE OTWARTE, WPROWADZAJĄCE DO WARSZTATÓW. Wstęp wolny.
https://www.facebook.com/events/544468476278482/

Planowane są również

15 marca KAMASUTRA KAŻDEGO DNIA na którym poznamy sposoby dogadzania sobie w relacji z mężczyzną, rozpoznamy w sobie Boską Kochankę https://www.facebook.com/events/2751215974998751/

18 marca planujemy 4- godzinne spotkanie pt. JAK GO DO SIEBIE NIE ZRAZIĆ czyli jak utrzymać związek. Rozpoznamy mechanizmy autodestrukcyjne i nauczymy sposobów dbania o relację w oparciu o dbanie przede wszystkim o siebie, „… bo z pustego dzbana i Salomon nie naleje”. https://www.facebook.com/events/1868606729939303/

21 marca (cały dzień) NAUKA MASAŻU TAO dla par i singli.

Będzie można zapisać się na grę psychologiczną, w której mogą wziąć udział zarówno mężczyźni jak i kobiety, która pomaga odkryć i poruszyć nasze zasoby w różnych dziedzinach życia: biznes, zdrowie, partnerstwo, rodzina i dzieci. Można to przyrównać do mini-ustawień systemowych. Gra porusza w przestrzeni energię i sprawy życiowe u każdego z graczy ruszają do przodu. Terminy do uzgodnienia telefonicznego, gra dla 2-4 osób.
Zapraszamy również kobiety do gry karciano-planszowej opartej na coachingu duchowym SEKRETY KOBIECEJ DUSZY któa bazuje na rozpoznaniu i wyrównaniu 7 przestrzeni czakr oraz rozpoznania i scharmonizowania siedmiu kobiecych stanów bycia. Terminy do uzgodnienia telegonicznego, gra dla 2-4 osób.

Możliwe jest również umówienie się na konsultacje indywidualne.

Zapisy i dodatkowe informacje:
Elżbieta Czaczkowska tel. 506 236 545
flowsztukazycia@gmail.com

Moje Wydarzenia

Kamasutra w na co dzień – MasterClass.

termin: 15 marca (niedziela) godz. 10 – 18.00

Miejsce: rozwojowa przestrzeń FLOW SZTUKA ŻYCIA w Białymstoku, ul. Waryńskiego 6/24, wejście od strony dziedzińca przez bramę

Koszt: 600 zł

Osoba prowadząca: Diana Czerkaszyna z Kazachstanu – psycholog,  ginekolog, wspaniała przewodniczka po świecie kobiecych energii i taoistycznej pracy z ciałem i seksualnością

Warsztat skierowany do kobiet, które poznały już podstawy pracy z energia kobiecą, przeszły warsztat podstawowy Sztuka Bycia Kobieta i chcą podnieść swoje „kwalifikacje” 😉

Metoda, w jaki sposób szybko opanować kobiece „sztuczki”:
– męskie instynkty (aktywacja emocji),
– obudzi się nawet mąż,
– przygotowanie do eksperymentowania,
– narzędzie do różnorodności,
– jak stać się trochę „szaloną”,
– narzędzia do znalezienia różnorodności.

Jak wyłączyć program: „potrzebuję wyjść szybko za mąż”.
Jak nauczyć się „odpuszczać” i „przywiązywać” do siebie jednocześnie.

Rozmiar waginy – dlaczego to ważne?!
– techniki trenowania mięśni kegla,
– waginalny fisting,
– fale przyjemności.

Efekt trenowania mięśni dna miednicy.

Waginalny orgazm i mięśnie dna miednicy.

Efektywne techniki seksualne:
– „kobiece ruchy”,
– „kobiece przeciwruchy”,
– uddiyana,
– „podwójna fala”,
– „gra na skurze fleta”,
– „pulsacja”,
– „peep show”,
– „taniec hawajskich kobiet”,
– „spiralne schody”.


Moje Wydarzenia

Nie przeszkadzaj mu zakochać się w tobie. – warsztat dla kobiet

termin: 18 marca (środa) godz. 17 – 21.00

Zapraszamy na bardzo kobiece i bardzo praktyczne spotkanie, na którym poznasz stare i całkiem nowe kobiece sposoby utrzymania przy sobie mężczyzny i utrwalenia harmonijnej z nim relacji.

Spokanie poprowadzi Dr Diana Czerkaszina z Kazachstanu. W Polsce bywa raz do roku. Odwiedzała Podlasie już trzy razy. Przyjeżdża do nas z Kazachstanu.
Jest przewodniczką wielu kobiet w drodze do swojej mocy, spełnionych relacji, sukcesów zawodowych i zdrowia.
Jest lekarzem, psychologiem klinicznym, psychoanalitykiem, .
psychoterapeutą z dwunastoletnim doświadczeniem, autorem metodyki „Odzyskiwania kobiecej energii”, coach’em, art terapeutą, prowadzącą liczne szkolenia w wielu krajach: Azji i Europie (Francja, Niemcy, Polska) jest mistrzem „kobiecych technik”, mistrzem wombildingu i imbildingu.

Szczególnie ceni sobie przekaz bezpośredni, z ust do ust, nauczyciel-uczeń gdyż jest to jedyna skuteczna i rzetelna metoda przekazywania wiedzy. W związku z tym nie prowadzi kursów on-line czy przez skypea.

Jej warsztaty nigdy nie bywają takie same, poziom i merytorykę dostosowuje intuicyjnie do odbiorców.

Na naszym spotkaniu poruszymy zagadnienia i poszukamy rozwiązań na następujące tematy:
– co robić i czego nie robić w relacji miłosnej
– codzienne zwroty/frazy do stosowania w relacji z mężczyzną lub swoim życiem (harmonijne programowanie podsieci)
– PRAWO PAR czyli jak zatrzymać przy sobie mężczyznę
– znalezienie odpowiedzi na pytanie „Dla czego mnie opuścił”
– jak stać się dla mężczyzny najważniejszym przyjacielem
– mężczyzna zmieniaj nie tylko dla siebie
– zrozum psychologie mężczyzny a nie będziesz musiała nim manipulować
– jak nauczyć się „energy shine” , jak zacząć świecić

Termin: 18 marca godz. 18 – 22.00
Miejsce: FLOW SZTUKA ŻYCIA, ul. Waryńskiego 6/24
Koszt: 200 zł

Udział w spotkaniu potwierdź przelewem na konto:
Numer konta:
Elżbieta Czaczkowska – Białystok
73 1240 2890 1111 0010 0981 2302

Dodatkowe informacje: Elżbieta Czaczkowska t. 506 236 545

Zapraszam do zapoznania się z planowanymi na marzec 2020 warsztatami z Dianą.

5 marca 2020 o 18:30 – 20:30 WYKŁAD OTWARTY

5-8 marca SZTUKA BYCIA KOBIETĄ warsztat podstawowy, nauka pracy z urządzeniem Muraniewskiego trenującym mięśnie pochwy i nauka taoistycznej pracy z energią kobiety https://www.facebook.com/events/544468476278482/

15 marca godz. 10-18.00 KAMASUTRA KAŻDEGO DNIA na którym poznamy sposoby dogadzania sobie w relacji z mężczyzną, rozpoznamy w sobie Boską Kochankę https://www.facebook.com/events/2751215974998751/

Moje Wydarzenia

Rytuał Narodzin Bębna Szamańskiego na Podlasiu

Termin: 14 marca 2020 godz. 10.00 – 20.00

Miejsce: rozwojowa przestrzeń FLOW SZTUKA ŻYCIA w Białymstoku, ul. Waryńskiego 6/24, wejście od strony dziedzińca przez bramę  (w przypadku większej liczby osób dom poza miastem)

Koszt: Aktualne ceny 2019:
Średnica: 30 / 40 / 50cm,
Krowa: 420 / 540 / 650zł,
Jeleń: 450 / 650 / 830zł
(bęben+pałka, według aktualnych zapasów skór (możliwe, że po Nowym roku będzie zmiana według zmian cen materiałow)

Osoba prowadząca: Rytuał poprowadzi Robert Prokeš z Czech. (ur. 1976) Oddaje się muzyce, rytuałom połączenia z naturą i wszechświatem oraz współstwarzaniu. Robi bębny i grzechotki. Prowadzi rytuały robienia własnego bębna, szałasu potów i różne grupowe spotkania muzyczne, ceremonie dźwięku, w intencji współbrzmienia, spontanicznego uwolnienia ograniczeń i naturalnego przejawu.
https://www.facebook.com/bob.prokes

Jeżeli czujesz, że chcesz zrobić swój własny bęben od początku do końca dołącz do rytuału.

Zapewniamy oczyszczone i przygotowane skóry, obręcze i naciągi.

Według własnego odczuwania i wewnętrznego prowadzenia przygotujcie się na wszystkich poziomach w całości na ten krok, dobrze jest dać świadomą uwagę sobie i intencji w sercu.

Zaczynamy od 10:00, proszę być na czas. Proszę zrobić sobie przestrzeń na cały dzień do późnego wieczora (zwyczajnie zabierze spotkanie 10-12 godzin).

Miejsce zostanie ustalone w zależności od ilości zgłoszeń.
Na zgłoszenia czekam do końca stycznia 2020.

Proszę o zgłoszenia na e-mail: flowsztukazycia@gmail.com

Organizator: Elżbieta t: 506 236 545

Warunkiem udziału w ceremonii jest przelanie kwoty na konto z dopiskiem: imię, numer telefonu, rozmiar bębna i rodzaj skóry, można dodać informacje na temat intencji i zamiaru używania bębna (np. bęben do szałasu potów iin.) Proszę zabrać duży ręcznik, poczęstunek na wspólny stół, poduszkę lub koc do siedzenia na podłodze), wygodne ubranie.

Dane do przelewu:

Elżbieta Czaczkowska – Białystok

Nr. konta 73 1240 2890 1111 0010 0981 2302

ZAPRASZAMY 🙂

86757858_852676345142984_4956517015499046912_o

Wpuść Oddech. Warsztat Inteligencji Oddechu, Białystok.

termin: 7 czerwca (sobota) godz. 11.00 – 19.00

Wpuść oddech do swojego życia.

Naucz się wykorzystywać Oddech do budowania kontaktu ze sobą, rozpoznawania tego, co jest Twoje, właściwe i prawdziwe dla Ciebie.
Zacznij świadomie używać oddechu, aby wpływać na swoje życie, poziom energii i relacje ze światem.

Zapraszam na warsztat poznawania Świadomego Oddechu.

To pierwszy krok na ścieżce Oddechu.
Fundamenty. Podstawowe praktyki i doświadczenia, dzięki którym poznasz pracę z oddechem i możliwości, jakie może wnieść do Twojego życia. Doświadczysz wpływu Oddechu na swoje ciało, emocje, umysł. Wsłuchasz się w Serce i Duszę.

PODCZAS WARSZTATU:

– Nauczysz się korzystać ze swojego oddechu jako barometru samopoczucia i kompasu do nawigowania w codzienności, po to aby podejmować i komunikować swoje decyzje w zgodzie ze swoimi potrzebami.

– Poznasz praktyki uważności, które pomagają osadzać się w teraźniejszości, gruntować, w pełni doświadczać bycia tu-i-teraz

– Nauczysz się otwierać przepływ oddechu i doświadczysz świadomego przeżywania emocji.

– Zrozumiesz, w jaki sposób za pomocą własnego oddechu możesz się rozluźniać, stabilizować. Jak neutralizować stres, aby adekwatnie reagować na codzienne sytuacje życiowe i po prostu lepiej, prawdziwiej żyć.

– Na koniec doświadczysz sesji łagodnego oddechu BreathFlow – praktyki oddechowej, uzdrawiającej różne aspekty życia na wielu poziomach, integrującej wcześniejsze doświadczenia.

Wszystkie praktyki z warsztatu będziesz mogła/mógł bezpiecznie wprowadzić do życia swojego i twoich najbliższych.

CZAS I MIEJSCE:
Sobota, 9 maja, godziny 11:00 -19:00/20:00
Miejsce: Białystok. Flow – Sztuka Życia, ul. Ludwika Waryńskiego 6/24.
W czasie warsztatu zrobimy godzinną przerwę na obiad / spacer, do zorganizowania we własnym zakresie.

INWESTYCJA​:
250 pln

Zależy mi, by wszystkie zainteresowane osoby mogły uczestniczyć w prowadzonych przeze mnie zajęciach. Jeśli więc pieniądze stanowią dla Ciebie jedyną barierę, daj mi proszę znać. Znajdziemy rozwiązanie.

ZAPISY i PYTANIA:
Mailem: domoddechu@gmail.com lub messengerem.

tel. 506 236 545

Pracujemy w kameralnej kobiecej grupie więc liczba miejsc na warsztacie jest ograniczona. Proszę o wcześniejsze zapisy. Osoby, które się zgłoszą, otrzymają potwierdzenie drogą mailową wraz z numerem konta do zaliczki, która potwierdza udział.

PROWADZENIE:

Marta Grabowska
Dyplomowany Praktyk i Trener Oddechu Transmodalnego w trakcie certyfikacji w Instytucie Oddechu.
Jestem absolwentką podyplomowych studiów Coachingu i Mentoringu przy SWPS/Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Wiele lat spędziłam w międzynarodowych korporacjach, zarządzając międzykulturowymi zespołami. Oddech nie raz uratował mi skórę, a praca z oddechem stała się moją ścieżką zbliżania się do siebie.
Kocham podróże, las i intuicyjny taniec – uwielbiam radość, swobodę i skupienie praktyki 5Rytmów. Praktykowałam także Tai-Chi oraz Vipassanę.
Prowadzę sesje indywidualne, grupowe oraz warsztaty w różnych miastach w Polsce oraz online. Tworzę oddechowe kręgi kobiet, abyśmy mogły w zaufaniu i intymności poznawać siebie i żyć swoim życiem z wyboru.
https://www.facebook.com/domoddechu/

Zapraszam!

Moje Wydarzenia

Gimnastyka Słowiańska we Włoszech – czerwiec 2020.

termin: 10 – 17 czerwca 2020, data może ulec delikatnemu przesunięciu.

Miejsce: Serdecznie zapraszam na wspólny wypoczynek do pięknego domu, położonego w malowniczej nadmorskiej Marina di Ascea, w prowincji Salerno, region Kampania, tuż nad brzegiem cieplutkich, krystalicznie czystych wód Morza Tyreńskiego (70 m do piaszczystej plaży). To urokliwe, położone pomiędzy górami miejsce z ukrytymi wśród nich dzikimi plażami.
2,5 godziny drogi od Ascea znajduje się Neapol, Wezuwiusz i starożytne, zniszczone przez wulkan, ale doskonale zachowane miasto Herkulanum.

Koszt: KOSZT POBYTU W BARDZO PRZYJAZNEJ CENIE
2000 zł w tym koszt biletów lotniczych + transfer z lotniska, zakwaterowania, śniadań i 4 obiado-kolacji.
Cena obowiązuje do marca 2020. Po tym terminie, w związku z wyższymi cenami biletów, koszt wzrasta do 2500 zł.
Dzieci do lat dwunastu – 1300zł (1600zł)

Osoba prowadząca: Elżbieta Czaczkowska FLOW – certyfikowana trenerka Gimnastyki Słowiańskiej dla kobiet w tradycji białoruskiej, body coach, masażystka, praktyk Access BARS

W codziennej, chaotycznej bieganinie większość czasu spędzamy zazwyczaj nigdzie, w rozkroku między przeszłością a przyszłością. Wspominamy, planujemy, martwimy się tym, co się stało, albo tym, co może się stać. Albo fantazjujemy o tym, co by było gdyby. Nasze ciało nie może tak jak nasz umysł podróżować w czasie. Zostaje więc w teraźniejszości. Opuszczone tężeje w napięciu jak pozostawione bez rodziców dziecko.
Być może nadszedł dla Ciebie czas by o nie czule zadbać?
W przepływie kobiecej, opiekuńczej energii uwagą powrócić do porzuconego ciała i dzięki ćwiczeniom gimnastyki słowiańskiej odnaleźć tu i teraz, bezcenny i rzadki czas niewinnego szczęścia.
Uważne, w dbałości o precyzję wykonywanie ćwiczeń niesie ulgę przestymulowanemu, rozpędzonemu umysłowi. Gimnastyka słowiańska zmusza nas do koncentracji, do bycia w sobie i ze sobą, do całkowitego zanurzenia się w tym, co się robi. Umysł, serce i ciało z ulgą spotykają się w jednym miejscu, czasie i działaniu. Na tym przecież polega prawdziwy, głęboki odpoczynek!

A może by tak Dzień Dziecka uczcić na cieplutkiej, włoskiej, bezludnej plaży i powrócić do porzuconego ciała?
W gronie przyjaznych osób o podobnym spojrzeniu na życie poszerzać swoje horyzonty, rozmawiać o życiu i śmiać się podczas wspólnych sutych kolacji we włoskim stylu…
Wypić poranną kawę na plaży, posłuchać ciszy…
Kąpać się nago o wschodzie i zachodzie słońca, smakować świeże sery i włoskie wina…

Propozycja wyjazdu skierowana jest zarówno do kobiet jak i mężczyzn, którzy podczas zajęć z gimnastyki słowiańskiej będą mogli skorzystać z siłowni na plaży. Mile widziane są mamy z córkami.

Plan pobytu opowiem o:
– pracy z ciałem w kontekście filozofii i mitologii Słowian – zapoznanie się z istotą i poprawnym wykonywaniem ćwiczeń 3 światów z punktu widzenia coachingu ciała i architektury ciała.
– uziemieniu ciała jako podstawie zdrowia i powodzenia w życiu – stopy, miednica, kość krzyżowa
– roli oddechu przy uwalnianiu napięć – otwieranie gardła
– różnicach między żeńską i męska energią, czyli jak utrzymać dobre relacje partnerskie
– wizualizacji jako dodatkowym narzędziu – praca z energią z ziemi,
– pracy z intencją jako podstawie pracy z życiową energią
– strategicznych miejscach w ciele kobiety i jak z nimi pracować, aby przywrócić przepływ energii, zachować zdrowie, młodość i witalność.
– pokłonach i prośbie o błogosławieństwo
– nauka tańca podnoszącego energię KAOSHIKI
– słowiański masaż piersi w kobiecym kręgu.

Zajęcia są dostosowane do kobiet w różnym wieku i z różną kondycją fizyczną… córki i mamy, wnuczki i babcie…wszystkie jesteście mile widziane

Każda z początkujących uczestniczek otrzyma indywidualny zestaw ćwiczeń wyliczony zgodnie z kalendarzem księżycowym.

Podczas pobytu czas wolny, między porannymi zajęciami w godz. 10-12.00, a obiadokolacjami, organizujemy sobie sami.

MIEJSCE
A gościć nas będzie cudowne miejsce do wypoczynku. Piękny dom 70 m. do piaszczystej plaży,
Do naszej dyspozycji mamy:
– trzy 4-osobowe apartamenty w formie kawalerki: sypialnia , pokój otwarty i kuchnia + łazienka
– jeden 6-osobowy apartamenty na piętrze z kuchnią, dwiema łazienkami i pięknym tarasem
– w każdej łazience jest pralka
– dwa aneksy kuchenne dobrze wyposażone (lodówka, kuchenka, – – żelazko, garnki, sztućce, naczynia itd.)
– tarasy wypoczynkowe, wyposażone w parasole, stoły i fotele, grill.
– są też prysznice z ciepłą wodą w ogrodzie, pod którymi orzeźwisz i opłuczesz po plażingu
– dostęp do internetu

Zwiedzanie Neapolu, Wezuwiusza lub starożytnego miasta zniszczonego przez wulkan – Herkulanum, jest dodatkowo płatne.

Obowiązuje zaliczka 1000 zł na konto
Elżbieta Czaczkowska – Białystok
73124028901111001009812302

KONTAKT DO ORGANIZATORÓW
Elżbieta Czaczkowska – trenerka gimnastyki słowiańskiej dla kobiet, body coach, masażystka – 506 236 545
Iwona Mirończuk – numerolog – 660 920 206

Tutaj możesz obejrzeć foto-relację z poprzedniej wyprawy
https://www.facebook.com/elzbieta.czaczkowska.5/media_set?set=a.2857197667680390&type=3
https://www.facebook.com/elzbieta.czaczkowska.5/media_set?set=a.1171764136223760&type=3
https://www.facebook.com/elzbieta.czaczkowska.5/media_set?set=a.1171737632893077&type=3
https://www.facebook.com/elzbieta.czaczkowska.5/media_set?set=a.1171773379556169&type=3
https://www.facebook.com/elzbieta.czaczkowska.5/media_set?set=a.1171745069559000&type=3

Moje Wydarzenia

Pomaluj mnie henną – wymiana mehendi

termin: 14 czerwca godz. 16 – 19.00

WYDARZENIE DLA UCZESTNIKÓW MOICH DOTYCHCZASOWYCH WARSZTATÓW
lub osób mających doświadczenie z malowaniem henną.

Jako osoba praworęczna przez większość czasu mam pomalowaną lewą stronę ciała. Wyjątkiem jest prawa noga, wiadomo 😉
Natomiast faajnieee by było mieć pomalowaną prawą dłoń lub dekolt, brzuch, o plecach nie wspominając ^_^

Jedyna zasada obowiązująca podczas trwania spotkania: Malujesz wszystkich, oprócz siebie! 😀
Serdecznie zapraszam Was na wymianę malowania, energii i dobrych humorów 😉

Można zapisać się w parze, wtedy będziesz malować się ze swoją znajomą osobą. Lub już na spotkaniu znajdziesz swoją bratnią duszę 😉

PRZED WARSZTATEM: z uwagi na ograniczony czas i mozliwości praktyczne, proszę o zrobienie peelingu skóry (może być łyżeczka cukru/mielonej kawy wymieszana z ulubionym żelem pod prysznic).
Na tak przygotowanej skórze, henna lepiej się trzyma i efekt barwienia jest dłuższy.

Miejsce: Flow – Sztuka Życia, ul. Ludwika Waryńskiego 6/24, 15-461 Białystok, Polska
Start: godz.16
Czas trwania: ok 2 godzin
Koszt: 20zł
Można przyjść ze swoim rożkiem henny lub wcześniej zamówić u mnie.

Pytania? Pisz śmiało 🙂

Całuski i do zobaczenia na wspólnym hennowaniu ♥

Źródła zdjęć: archiwum własne, Pinterest
Źródła filmików: YouTube