Z przestrzeni FLOW serdecznie zapraszam

Nails

Zabieg manualny na głowę Access BARS

Barsy czyli zabiegi manualne na głowę praktykuję od 3 lat. Wniosły wiele dobrego w moje życie. Chciałam zmian i je dostałam, a dzięki barsom przeszłam je z lekkością. Teraz jestem certyfikowanym terapeutą Access BARS.
Podczas 1,5 godzinnej sesji, w głębokim sanie relaksu rozpuszczą się twoje ograniczenia na poziomie podświadomości. Barsy to doskonałe narzędzie wspierające proces zdrowienia, radykalne reformy w życiu, wychodzenie z nałogów, nerwic. Doskonale sprawdzają się u dzieci, osób starszych, zagonionych zawodowo, stojących przed dylematem odnośnie wyboru nowej, życiowej ścieżki.
Serdecznie zapraszam do kontaktu, chętnie opowiem więcej o metodzie.

Masaż

Od dawien dawna w różnych kulturach, w formie ceremonialnej, masaż wykonywany był dla wodzów w celu wyciszenia i zwiększenia kreatywnego myślenia przed podjęciem ważnych decyzji.  Stosowny był‚ również w celach uzdrawiania ciała z chorób poprzez uwolnienie od blokad energetycznych w kanałach subtelnych.
W poczuciu zaufania i otwartości na płynący z serca dotyk zanurzysz się we własnej jaźni, sięgniesz rozkosznego niebytu, rozpuścisz w błogim TU i TERAZ… złapiesz flow ze swoim ciałem, ze swoim życiem.
82589706_862009314253934_8594779289340084224_n

BABA JOGA  Gimnastyka słowiańska dla kobiet

Zajęcia odbywają się w formie Kręgu, rozpoczynają się krótką medytacją sprowadzającą nas do ciał i oddechu. Wyciszone, w błogim Tu i Teraz wypowiadamy swoją intencję. Na każdych zajęciach ćwiczymy inny zestaw 7 ćwiczeń wskazanych przez specjalny system wyliczeń, w oparciu o kalendarz księżycowy, wspierający pracę z żeńską energią.
Podczas ćwiczeń zwracam baczną uwagę na poprawność wykonywanych ćwiczeń, jej brak może pogłębić napięcia w ciele i nabawić dodatkowych kontuzji. Jestem świadoma tego że każda z nas ma swoje ograniczenia i obawy dlatego z cierpliwością i ich akceptacją otwieramy się na ich rozpuszczenie, na wejście w przepływ co niesie elastyczność w ciele i umyśle. Świadome tego skąd przychodzimy, gdzie teraz się znajdujemy dokąd zmierzamy wychodzimy z zajęć rozluźnione, przestrzenne, pełne witalności z poczuciem mocy i spełnienia. Ćwiczenia porównałabym do energetycznego prysznica, który zmywa zanieczyszczenia i odświeża, dodaje energii na cały tydzień.
Facial

Umów się na wizytę +48 506 236 545